HAKKIMIZDA

1997 yılından bu yana yenilikçi yaklaşımımız ve kaliteli üretimimizle triko sektöründe faaliyet göstermeyi sürdürüyoruz. Çeyrek asra varan başarı hikayemizle birlikte Türkiye başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinde global müşterilerimizin en yakın iş ortağı olmaya devam ediyoruz.

Üretimde önem verdiğimiz kalite anlayışı ile yüksek performansın yanı sıra müşteri memnuniyetine dayanan çalışma ilkelerimiz, ülkemizde olduğu gibi global arenada da bilinen ve tercih edilen bir üretici olmamızı sağladı. Gücümüzü ekiplerimizden alıyor ve onların sağladığı değerle sektörde yolumuza devam ediyoruz. Güçlü tasarım ekibimiz, özgün tasarımlar yaratmanın yanı sıra müşterilerimizin modellerini doğru yorumlama konusundaki becerileriyle fark katıyor ve iş ortaklarımızın rekabette bir adım önde olmasını sağlıyor. Güçlü imalat ekibimiz ve sürdürülebilir üretim organizasyonumuzla birlikte Türkiye’nin trikoda global iş ortağı olmayı başarıyoruz.

Başarı hikayemizi sosyal şirket olma vizyonumuzla güçlendiriyor; üretimin her aşamasında sorumlu olduğumuz etik, çevresel ve toplumsal konulardaki sorumluluğumuzu unutmuyoruz. Çevreye zarar vermeyen, sürdürülebilir ve yeşil üretim organizasyonumuz, küresel dev şirketlerin politikalarıyla bire bir uyum gösterdiği için, uzun yıllardır en çok tercih edilen şirketlerden biriyiz. 

 

Gücünü çalışanlardan alan bir şirket olarak, onların beklentileri ile uyumlu, sosyal ve etik kurallara uygun hareket eden bir vizyonla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Tasarımdan üretime, paketlemeden sevkiyata triko imalatının her aşamasında yüksek teknolojiden yararlanıyoruz. Sektörle ilgili tüm küresel trendleri yakından takip etmemiz, yenilikçi ve inovatif bir şirket olmamızın sırrı aynı zamanda. Dinamiklerin hızla değiştiği ve üretim kalitesinin geliştiği sektörümüzde, başarı grafiğimizin yükselmesini, sürdürülebilirliğimize, takım çalışmasına ve üretimin her aşamasına yansıyan profesyonelliğimize borçluyuz.